کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام شد

کدخبر:۱۲۳۳۰یکشنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۰:۲۱۲۳۱۹ بازدید

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با تشریج جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان از انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان با شرکت آتیه ...
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با تشریج جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان از انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان با شرکت آتیه سازان حافظ خبر داد و گفت: قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان از تاریخ اول خردادماه سال جاری به دو صورت 4 و 12 ماهه با شرکت آتیه سازان حافظ منعقد شد.
 
به گزارشباشگاه خبرنگاران، "سیدمحمد بطحایی" همزمانی انعقاد قرارداد با تعطیلی مدارس، نقل و انتقال فرهنگیان در تابستان، همزمان نبودن انعقاد قرارداد با بیمه تکمیلی بازنشستگان در شهریور ماه و بروز وقفه 3 تا 4 ماه برای همکارانی که اوایل مهر ماه بازنشسته می‌شوند را از جمله دلایل انعقاد این قرارداد به صورت 4 ماهه و یک ساله برشمرد.
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نظر سنجی به عمل آمده در خصوص 4 بسته معرفی شده به فرهنگیان تصریح کرد: بسته شماره 2 با 65 درصد و بسته های شماره 3 و 4 با 25 درصد به ترتیب بیشترین و کمترین امتیاز نظرسنجی را از همکاران فرهنگی به خود اختصاص داده است.
 
وی ادامه داد: بسته شماره 2 نیز با در بر داشتن کلیه تعهدات بسته‌های 3 و 4 به عنوان بسته نهایی بیمه تکمیلی فرهنگیان انتخاب شد.
 
بطحایی تنها تفاوت بسته شماره 1 با 2 را صرفاً پوشش خدمات دندانپزشکی با خسارت محدود ذکر و تصریح کرد: در صورت درخواست فرهنگیان، هر یک از استان‌های کشور می‌توانند خدمات بسته شماره 1 را نیز برای آن ها پیش‌بینی کنند.
 
پرداخت نیمی از حق بیمه توسط آموزش و پرورش
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش، با اشاره به استعلام به عمل آمده از شرکت‌های بیمه در خصوص نرخ قرارداد، حداقل رشد نرخ حق بیمه نسبت به سال گذشته را دو ونیم  برابر اعلام و افزود: برای جلوگیری از افزایش حق بیمه مقرر شد بسته شماره 2 با نرخ 30.000 تومان اجرا و از این مبلغ نیمی توسط فرد و نیمی توسط وزارت آموزش و پرورش پرداخت شود.
 
وی نحوه نظارت، محاسبه و پرداخت هزینه‌ها را یکی دیگر از مشکلات عنوان و افزود: در روش مذکور هزینه‌های بیمه شدگان فرهنگی با نظارت مستقیم آموزش و پرورش پرداخت خواهد شد.
 
اجرای بیمه تکمیلی فرهنگیان به روش صندوقی با حداقل نرخ افزایش حق بیمه
 
بطحایی تصریح کرد: با توجه به افزایش حق بیمه در صنعت بیمه کشور تلاش بر این است با مدیریت صحیح منابع و انتخاب روش اجرا به صورت صندوقی با حداقل نرخ افزایش، قرارداد بیمه تکمیلی انجام شود.
 
این مقام مسئول یکی از مزیت‌های مهم شرکت آتیه‌سازان حافظ را ارتباط کاری و اداری آن با سازمان بیمه سلامت اعلام و افزود: خوشبختانه این ارتباط علاوه بر مرتفع کردن بسیاری از مشکلات موجب تسهیل در انجام امور بیمه‌ای خواهد شد.
 
دسترسی آسان بیمه شدگان به مراکز درمانی
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از انعقاد قرارداد این شرکت با بیش از 9 هزار  مرکز درمانی طی سال گذشته در سطح کشور سخن گفت و ادامه داد: در صورت جابه‌جایی شرکت بیمه‌گر، قطعاً شرکت جدید نیازمند فرصت چند ماهه برای انعقاد قرارداد با این مراکزخواهد بود.
 
بطحایی اجرای روش جدید در بیمه تکمیلی سال جاری را گامی موثر برای افزایش مراجع درمانی و امکان دسترسی بهتر و ساده تر همکاران فرهنگی بیمه شده به این مراکز عنوان کرد.
 
پرداخت هزینه‌های دارویی و درمانی بیماران صعب العلاج
 
وی با تاکید بر پیش بینی همه نیازهای درمانی همکاران فرهنگی در این قرارداد گفت: کلیه هزینه‌های دارویی و درمانی بیماران صعب‌العلاج و پرهزینه نیز در این قرارداد لحاظ شده است.
 
پرداخت هزینه‌های بیمه شدگان در مدت 15 روز
 
بطحایی با اشاره به آسیب‌شناسی به عمل آمده از قرارداد سال گذشته یکی از مشکلات عمده در اجرای قرارداد را تأخیر در پرداخت خسارات دانست و تصریح کرد: در اجرای قرارداد به روش صندوقی با توجه به مدیریت بر منابع مالی توسط وزارت آموزش و پرورش، مدت زمان پرداخت خسارت به شدت کاهش خواهد یافت.
 
 وی ابراز امیدواری کرد: ظرف کمتر از 15 روز کاری هزینه‌های درمانی بیمه‌شدگان به حساب آن ها واریز گردد.
 
پرداخت هزینه بیمه شدگان با نظارت آموزش و پرورش
 
بطحایی نحوه محاسبه و پرداخت هزینه‌های درمانی بیمه شدگان فرهنگی را از جمله دیگر مشکلات سال گذشته عنوان کرد و افزود: با اجرایی شدن روش مذکور همه هزینه‌های بیمه شدگان با نظارت آموزش و پرورش محاسبه و پرداخت خواهد شد.
 
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش، یکی دیگر از مشکلات موجود را عدم انعقاد قرارداد سال گذشته برخی مراجع درمانی با این شرکت ذکر کرد و گفت: با انعقاد قرارداد شرکت آتیه سازان حافظ با بیش از 9000 مرجع درمانی شاهد مرتفع شدن بخش زیادی از مشکلات طی سال جاری خواهیم بود.
 
بطحایی تاکید کرد: با توجه به تعهدات پیش‌بینی شده قطعاً مشکلی در ارتباط با تأمین هزینه‌های درمانی فرهنگیان وجود نخواهد داشت و امید می رود این قرارداد موجبات رضایتمندی بیش از پیش همکاران فرهنگی را به همراه داشته باشد.
 
وی پیش بینی کرد: با  اجرای روش جدید بیمه تکمیلی، دسترسی به مراکز طرف قرارداد سهل تر از گذشته و پرداخت هزینه های درمانی به بیمه شدگان در مراکز غیر طرف قرارداد با سرعت و دقت بیشتر صورت گیرد.
 
اعلام آمادگی بیمه آتیه سازان حافظ برای انعقاد قرار داد با داروخانه ها و پزشکان
 
بطحایی با بیان این که از زمان آغاز قرارداد بیمه تکمیلی درمان طی سال 89 شرکت‌های بیمه همواره برای انعقاد قرارداد با پزشکان متخصص و داروخانه‌ها با مشکلاتی مواجه بودند از آمادگی شرکت آتیه‌سازان حافظ برای انعقاد قرارداد با داروخانه‌ها و پزشکانی که تمایل به همکاری دارند خبر داد و افزود: در حال حاضر نیز عدم تمایل برخی پزشکان متخصص و فوق تخصص به انعقاد قرارداد با شرکت‌های بیمه و همچنین وجود برخی مشکلات برای داروخانه‌ها به دلیل تفکیک بیمه پایه و تکمیلی توسط آن ها از جمله معضلات فراروی بیمه‌های تکمیلی است و مختص آموزش و پرورش نیست. 
بلیط هواپیمادیدگاه ها

آزاد: 1394/3/1013:24:48،
48
188
معلمان از ابتدای خردادماه هر سال به مدت 4 ماه به خواب تابستانی می روند باز هم ناراضی هستند در طول سال نیز از تعطیلات زیادی بهره می برند باز هم ناراضی هستند بعد هم میگویند کارمند ادارات دیگر کدام کارمند در طول سال چهار ماه پشت سرهم بدون هیچ نظارتی تعطیل است چرا شما کفران نعمیت میکنید
بهزاد: 1394/3/1014:12:24،
109
37
حرفت خریدار نداره. به منفی هایی که داده اند نگاه کن
مهتاب: 1394/3/1014:15:59،
112
39
اصطلاح خواب زمستانی نشان از ضعف فکری شماست مودبانه نظر دهید
سارا: 1394/3/1015:50:33،
69
36
کارمندای بانک از منابع سپرده گذاران وامهای انچنانی به خود می دهند، وزارت نفت پاداشهای آنچنانی را حق مسلم پرسنل خود می داند چون که دارند نفت تولید می کنند تازه به بقیه هم می دهند، گمرک رسما بر اساس میزان رشوه مدیریت می شود و یک کارمند با سابقه دو سال کار در گمرک سرمایه ای برابر 30 سال کار یک معلم جمع کرده است، پزشکان زیرمیزی می گیرند، تولیدکنندگان مواد خوراکی عزیز با اندازه جعبه محصولات خود و میزان محصول موجود در آن مردم را سوپرایز می نمایند و ...این وسط معلم بدبخت دستش به جایی نیست که بکنه و بدبخت مونده و مسلما تنها چیزی که تووی این مملکت اهمیتی ندارد فرهنگ و آموزش نسل بعدی است
امین: 1394/3/1016:15:00،
69
37
شما فکر کنم دوران مدرسه حودتو یادت رفته این بچه های شیطون چقدر رو اعصاب این بندگان خدا راه میرفتن. اگه شما یک ساعت تو عمرت کلاس رفته بودی و درس داده بودی این نظرو نمیدادی
شهروند: 1394/3/1017:59:23،
62
28
اقای عزیز از دید عوام به مسیله نگاه نکن
ایا برادران سپاه و غیره در ازای جنگ نرفته و نکرده حقوق می گیرند ؟
ایا پزشکان در ازای هر بیمار در بیمارستانها حقوق می گیرند؟
کدام کارمند به خاطر انجام دادن کار حقوق می گیره؟
به علاوه
ایا مرخصی که همه کارمندان در طول سال را دارند به اضافه ساعات اضافه کاری که همه کارمندان در هر ماه می گیرند بخواهی حساب کنی از نصف سال بالاتر است. این در حالی است که در اموزش و پرورش خبری از اینها نیست.

همین طرز کار معلمان در دانشگاه ها رایج است منتها با مزایای متناسبش. ایا همین حرف را برای انها زده ای.مدرسه سخت تر است یا دانشگاه.

در کجای دنیا اموزش در 12 ماه سال ادامه دارد .مگر برای سیستم ترمی تابستونی که اختراعش باز هم به ایرانی ها برمی گرده.


امین: 1394/3/1019:01:43،
66
33
در تایید حرف آقای شهروند
بنده عضو هیات علمی دانشگاه هستم اما اقرار میکنم کار معلمان 1000 بار سختتر از اساتید دانشگاه است
مریم: 1394/3/1101:00:03،
34
36
اس ام اس مربوط به تعطبلات سایر کارمندان دولت را مطالعه فرمایید
رضا: 1394/3/1102:49:12،
37
40
ادم بی شخصیت کدوم کفران نعمت پدر من یه بازنشسته اموزش پرورشه و مبتلا یه سرطان با ان هزینه دارو و درمان حتی نشد یک روز بستریش کنم برای چند تا ازمایش از کدوم کفران نعمت حرف میزنی فکر کنم از این جماعت اختلاس چی باشه که اصلا نمیدونی فقر و درد چیه نشستی واسه دیگران نظر میدی خدا سر خودتو و خانواده ات بیاره بفهمی فقر در عین بیماری برای یک معلم و خانواده اش یعنی چی
ایرانی: 1394/3/1105:59:44،
19
43
آقای نسبتا محترم ((آزاد))اگه معلما 4ماه به خواب تابستانی می روند معلومه که شما به خواب سالانه رفته اید که خبر از هیچ چی ندارید کمی به دور و بر خود نگاه کنید و بعد نظر بدید
معلم: 1394/3/1106:18:29،
34
35
من معلم هستم و با 6 روز كاري ماهيانه 3200 حقوقم هست
20: 1394/3/1013:27:12،
106
33
این خبر دیگه نیاز به بوق و کرنا کردن نداره
انگار هیچ ارگان دیگه ای بیمه تکمیلی ندارن!
بیچاره فرهنگی ها
معلم: 1394/3/1015:18:06،
60
27
هر که درکش بیش عقلش بیشتر
راننده: 1394/3/1013:53:54،
83
42
چراخبری ازبیمه بانک - دادگستری - دولتی ها- مجلسی ها ودیگرارگان ها نمیگذارید.این ها ازروی عمداست برای خراب کردن جایگاه معلم ها. یک سوال ازآقای معاون وزیردارم؟چرا پاداش پایان خدمت معلم را به همراه حکم بازنشستگی نمی دهید.پرداخت درچندمرحله آن هم بعدازماهها وحتی بیش ازیک سال طول می کشد؟آیادرهیچ اداره یاارگان دیگرچنین اتفاقی می افتد؟
ایرانی: 1394/3/1014:47:18،
51
35
ای آقای آزاد که واقعا آزاد از .... هستی اگر، اگر فقط یک ساعت در
کلاس درس بودی وتدریس میکردی دیگر این حرف ... را نمی زدی .(چون واقعا کار سخت ، دشوار وانرژی بری است هم ازنظر جسمانی و هم از نظر روحی ) پس لطفا وقتی چیزی را نمیدانی دیگر از این نظر های بی خود نده وبه..... سرجات لطفا
قدر شناس: 1394/3/1014:56:51،
76
38
هر یک ساعت کار معلم=10ساعت کار
خیلی ها حتی تحمل سرکله زدن با بچه ی خودشون رو هم ندارن پس حساب کن یک معلم روزانه با 90تاش سرکار داره معلمی از سخت ترین کارهای دنیاست ودر کشورهای خارجی جز سخت ترین و پردرامدترین شغلهاست ولی تو ایران به این شغل اهمیت نمیدن
درصورتی که همین بچه ها که زیر دست همین معلما پرورش پیدا میکنن ومیشن رئیس جمهور،پزشک ،مهندس و معلم
آزاد: 1394/3/1016:51:15،
35
47
این همه جوان بیکار لیسانس و فوق لیسانس را نمیبیند همشون هم با نصف حقوق شما حاضرن کار کنن چرا خودتو به گیجی می زنید
دبیر: 1394/3/1017:40:33،
33
37
یک نقاشی خوب کار نقاش را به نمایش میگذارد واین که شما میگویید معلمان کار نمی کنند احتمالا شما از جمله افرادی هستید که هیچ کاری از دستتون بر نمی آید واگر هم جایی سر کار هستید با پارتی ورابطه بوده زیرا معلمها که برایتان زحمتی نکشیدند
ناشناس: 1394/3/1017:55:26،
45
22
تو هموني كه معلم از كلاس مي انداختد بيرون ديگه؟ ريش معلم ها را ول كن بيخ اختلاسي ها را بچسب .باي
قدر شناس: 1394/3/1017:49:12،
45
30
شکر مازندران و شکر هندوستان، هردو شیرینند اما این کجا و آن کجا.
تا زمانی که تو این مملکت تفکراتی مثل تفکر شما وجود داشته باشه که کمم نیستید باید فاتحه همه چیز رو خوند از جمله آموزش وپرورش رو
خودم: 1394/3/1018:13:50،
34
28
من واقعا نمی فهمم الان چه لزومی داره که جزییات این که بیمه فرهنگیان امسال چه شرایطی داره و هزینه ش چقده، باید تو سایت گذاشته بشه؟
بیمه طلایی فرهنگیان، شانل خدمات دندانپزشکی و چشم پزشکی نمیشه، بیشتر از 50درصد پزشکا قرارداد نمیبندن باهاش، هیچ خدمات خاصی به این قشر عزیز، ارایه نمیده.
مربی: 1394/3/1018:35:15،
35
42
بنده معلمم و وقتی اینهمه بی عدالتی را در حق خودمان می بینم دیگر چیزی حتی برای گله کردنم نمی بینم بردار عزیز آزاد کاش به حرمت آنهمه زحمتی که معلمانت برایت کشیده اند کمترین کار یعنی سکوت را ترجیح می دادی کارمندان بانک سیکل هم ندارند برو ببین چه ها می کنند و همچنین کارمندان دیگر ادارات اصلا ببین طرز گفتار و رفتار یک معلم با دیگر کارمند چقدر فرق دارند معلم اولیایی دانش آموزان با احترام کامل می پذیرد انوقت توی ادارات دیگر اصلا ادم حسابت نمی کنند بدون شک وقتی در مثلث پیشرفت جامعه که آموزش و بهداشت و امنیت ضلع آموزش بلنگد میشه کشور ما که بهداشت صفر و امنیت و روان جامعه هم صفر باید برادر آزاد بخاطر فرزاندانتان که شده و آیندشان سجده شکر بگذارید که معلمهای هنوز هستند که مانند انبیاء هستند
دبیر: 1394/3/1019:14:34،
42
39
من هروقت درس میدادم ' با عشق بود ' با اینحال وقتی میرسیدم منزل از خستگی و تنش ' بدنم میلرزید . تازه با وجود کار خانه ' دلواپس تصحیح اوراق دانش آموزان و طرح سوال آنهم تایپ شده میشدم ' گاهی تا ساعت دو نصف شب بیدار بودم و تا ۶ صبح فقط چهار ساعت میخوابیدم !!! حالا اگر حساب کنید این شبانه روز را ' باز هم به خود اجازه گفتن تعطیلات ما را میدهید ؟
خانم دبیر: 1394/3/1019:20:45،
39
32
اینهمه تصحیح ورقه در شب ' اینهمه طرح سوال با تایپ !! یعنی نه ماه صحبح تا شب فعالیت ' کافی نیست ؟ که سه ماه را به رخ ما میکشید ؟
علی: 1394/3/1019:22:01،
41
39
عجب نظراتی ایران جیب این همه معلم تو سایت چکار میکنند!!!
برديا: 1394/3/1019:57:21،
41
43
همه معلم نيستيم- ولي انچه مي گويند سخن حق است-چه من و تو بخواهيم يا نه
معلم: 1394/3/1100:26:19،
43
39
سال91-92دراستان کرمان هرماه حق بیمه تکمیلی که بیمه ایران بود ازحقوق معلمان کسرشدولی هنوزهزینه های مربوط به ماه های اخرکه برعهده بیمه بوده پرداخت نشده فکرمیکنم هرگزنخواهدشد.این هم ازبیمه تکمیلی ما که انزمان کلی سرما منت انراداشتند.
محمد: 1394/3/2722:31:29،
25
31
آقای که فکر نکرده حرف میزنی یک زنگ سرکلاس درس برابر است بایک روز کاری کافیه حضرتعالی یک روز بروی دردبیرستان نقش مبصر کلاس راایفا نمای نه تدریس چون تدریس هنر میخواهد فن بیان تجربه که شماندارید از اظهار نظرتان پیداست آن وقت متوجه می شوید شغل مقدس معلمی چقدر دشوار است سعی کنید قبل از اظهار نظر کمی تفکر کنید

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار