کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
ایکاپ
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

پای درد و دل معلمان از بیمه‌طلایی در درمانگاه فرهنگیان

کدخبر:۱۲۲۲۱پنجشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۶:۰۷۱۵۳۸ بازدید

بیمه طلایی معلمان که همان بیمه تکمیلی است را وزیر آموزش و پرورش دولت احمدی نژاد بنا گذاشت. بیمه‌ای که در هیچ سالی،‌ برنزی هم نبوده است.

معلمان و فرهنگیان، یکی از بزرگترین جمعیت کارمندان دولت، در تمام این سالها ناراضی بوده‌اند. از سابقه دارانشان بپرسید، می گویند شهید رجایی خوب بود و زمان محمدعلی نجفی. در دوره‌های دیگر همیشه دلیلی برای نارضایتی وجود داشته است. عمده این نارضایتی هم در دو کلمه خلاصه می شود؛ شان معلمان. وزرای آموزش و پرورش در هر دوره ای هم برای کم شدن این نارضایتی و بالا رفتن شان معلمان دست به کاری زده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، در دولت دوم محمود احمدی‌نژاد، حمیدرضا حاجی‌بابایی بیمه تکمیلی فرهنگیان را با عنوان بیمه طلایی، مطرح کرد. قرارداد اولیه بیمه طلایی با بیمه ایران بود و تنها فرهنگیان شاغل را شامل می شد، اما بعد از مدتی ظاهرا و با دستور رییس جمهور، بازنشستگان فرهنگی هم شامل این طرح شدند. در آن سال ها ماهیانه از هر فرهنگی ۱۲ هزارتومان دریافت می شد و فرهنگیان هم خدماتی می گرفتند. 

اما این بیمه هم رضایت فرهنگیان را برای همیشه نگه نداشت؛ موج نارضایتی زمانی به وجود آمد که آموزش و پرورش به خاطر بدهی، ‌قرارداد جدید بیمه طلایی را با شرکت آتیه سازان حافظ منعقد کرد و این شرکت به عنوان مجری جدید بیمه طلایی فرهنگیان انتخاب شد. اما پوشش بیمه‌ای که ناقص آتیه سازان حافظ و البته هزینه های درمانی بالای معلمان به دلیل بی توجهی قدیمی به سلامت آنها، ناگهان به شرکت بیمه طرف قرار فشار زیادی وارد کرد و بیمه طلایی در بسیاری از مواقع کاملا بی معنی شد. 

نارضایتی و گلایه فرهنگیان از بیمه طلایی اواخر دولت قبل به بالاترین حد خود رسید و حتی عده زیادی از این معلمان از آن انصراف دادند. در دولت یازدهم هم البته خبری از رضایت معلمان از بیمه طلایی نیست. آنها به پوشش ضعیف این بیمه تکمیلی اعتراض می کنند. بیمه ای که مثلا دندان‌پزشکی را پوشش نمی دهد. 


درد و دل فرهنگیان

بیشتر فرهنگیان چندان دل خوشی از این بیمه ندارند؛ آنها خدمات تحت پوشش بیمه طلایی را پایین و سقف پرداختی ها را حداقل می دانند. در درمانگاه فرهنگیان عده زیادی از معلمان شاغل و بازنشسته به دنبال دریافت خدمات هستند. پشت در اتاق ویزیت پزشک عمومی، چند نفری از معلمان جمع هستند. به سراغ یکی از خانمهایی که روی صندلی نشسته می روم. او دبیر فیزیک است و آمده تا داروهایش را به پزشک نشان دهد.

از او در مورد بیمه طلایی می پرسم که می گوید: "همان ابتدا که اعلام شد من چون بیمه تکمیلی همسرم بودم تقاضا ندادم و بعد هم اصلا ناراحت نشدم چون بسیاری از همکارانم ناراضی بودند."

او در مورد دلیل نارضایتی همکارانش می گوید: "مبلغی که کم می شود خیلی بیشتر از آن است که معلمان در سال از پزشک و بیمه تکمیلی استفاده می کردند، بعد هم جاهای خاصی را اعلام می کنند که اصلا پزشک متخصص و آزمایشگاه مناسب ندارد، از همه بدتر گرفتن هزینه درمان بود که بارها باید برای دادن مدارک و گرفتن پول مراجعه کنند."

مرد مسنی که خودش را بازنشسته معرفی می کند و حرف‌های ما را شنیده، می گوید: "اول که با بیمه ایران قرداد داشتند از ما هم ماهیانه برای بیمه طلایی کم می کردند اما بعد گفتند که دیگر برای ما نیست درحالی‌که این بیمه برای ما که بیشتر بیمار هستیم بهتر است." دخترم هم معلم است و دوسال است که این بیمه را دارد اما برای دندانپزشکی نمی تواند استفاده کند."

به قسمت عینک فروشی می روم. مرد مسن دیگری در حال انتخاب فریم عینکش است، می پرسم: «هزینه عینک را بیمه طلایی می دهد؟» همانطور که قاب عینکش را بالا و پایین می کند، می گوید: "من بازنشسته هستم و بیمه تکمیلی ندارم اما بعید می دانم."

یک خانم دیگری هم که با کمک خانم فروشنده در حال انتخاب عینکش هست می گوید: "من از ابتدایی که این بیمه آمد ثبت نام کردم، سال اول 50هزار تومان برای عینک و 200هزار تومان هم برای دندانپزشکی می‌دادند که خیلی خوب بود بعد که بیمه آتیه سازان با ما قرداد بست تمام این هزینه ها را به اسم صرفه جویی کم کردند و گفتند در عوض حق بیمه کمتری از شما کم می شود. من و خیلی از همکارانم راضی هستیم که حق بیمه بیشتری بدهیم در عوض خدمات بهتری بگیریم."

مردی با پسر کوچکش به درمانگاه آمده و در انتظار نوبت دندانپزشکی هستند. پسرک در حال بازی با گوشی موبایل است. پدرش که دبیر ورزش است می گوید: "من و خانواده ام راضی هستم، هرچند دندانپزشکی ندارد اما با مراکز خوبی مثل بیمارستان بهمن قرارداد دارد و خدمات خوبی دارد. الان همه بیمه های تکمیلی دندانپرشکی ندارند و به هرحال مشکلاتی دارند و نباید خیلی انتظار داشته باشیم."

در راهرو خانم جوانی را می بینم که عکسهای رادیولوژی در دستش است و به دنبال صندلی خالی می گردد. ظاهرا معلم ابتدایی است و از پارسال که قراردادش درست شده، این بیمه را ثبت نام کرده است. او می گوید: "من دو ماه پیش زایمان کردم و فقط به خاطر مخارج آزمایش و سونوگرافی که داشتم این بیمه را قبول کردم چون برای ما معلمها این بیمه حداقل سقف است اما سایر کارمندان دولت بیمه بهتری دارند."

او ادامه می دهد: "از طرفی دردسر گرفتن پول را اگر غیر از مراکز معرفی شده بروم دارم، چون باید یک سری مدارک را به ناحیه ببرم و بعد آنجا به منطقه ارسال می کنند و گاهی چند ماه بعد تازه اعلام می کنند که فلان مدرک کم است و دوباره باید بروم."

خانم معلم نسبت به پرداخت نشدن هزینه آزمایش‌هایش در کشور خارجی هم گلایه دارد و می گوید: به من گفتند تنها هزینه آزمایش‌هایی که در داخل کشور انجام شود را پرداخت می کنیم.


بیمه طلایی در دولت یازدهم

با تغییر دولت و انتخاب فانی به عنوان وزیر، آموزش و پرورش همچنان بیمه طلایی را با شرکت آتیه سازان حافظ منعقد کرد. البته به خاطر نارضاتی فرهنگیان، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه‌ نشست ستاد ملی آموزش برای توسعه پایدار در جمع خبرنگاران اعلام کرد: امیدواریم بتوانیم تا پایان سال 93 به یک جمع بندی در خصوص مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان برسیم.

او همچنین چند باری وعده داد در بیمه طلایی بازنگری می شود، یک بار از همسان شدن مزایای بیمه طلایی بازنشستگان و شاغلین خبر داد و یک بار هم گفت در تعهدات بیمه طلایی معلمان بازنگری می شود .

سرانجام پایان سال قبل، بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در یک نشست خبری در مورد وضعیت بیمه طلایی فرهنگیان در سال 94 گفت: برای سال آینده چهار نوع خدمت بیمه تکمیلی طراحی کرده‌ایم که این چهار بسته در نوع خدمات بیمه تکمیلی متفاوت هستند. این بسته ها با نظرسنجی از فرهنگیان انتخاب می شوند و بخشنامه آن را برای استانها ارسال کردیم.


مشخصات 4 بسته بیمه ای فرهنگیان

بسته شماره یک: تعهدات هزینه های بیمارستانی شامل جراحی های تخصصی و درمان طبی و سایر اعمال جراحی بدون سقف است؛ زایمان(طبیعی، سزارین و کورتاژ تشخیصی و تخلیه ای) نیز تا سقف 10 میلیون ریال است. هزینه های نازایی و ناباروری(هزینه های تشخیص و دارو و درمان)، هزینه های دندانپزشکی، ویزیت، هزینه های تهیه اعضای طبیعی پیوندی با تأیید انجمن های مربوطه و هزینه های اروتز و پروتز(طبق تعرفه و تعریف وزارت بهداشت) بدون سقف است.

هزینه های رفع عیوب انکساری برای هر چشم با حداقل درجه 3 دیوپتر تا سقف 3 میلیون ریال، عینک و لنز طبی تا سقف یک میلیون ریال و آمبولانس داخل شهر 600 هزار ریال و خارج شهر یک میلیون ریال است.نرخ حق بیمه ماهانه بسته شماره یک برای هر نفر توسط شرکت های بیمه گر 530 هزار ریال(با احتمال 10 تا 15 درصد افزایش یا کاهش) تخمین زده می شود که مبلغ 130 هزار ریال آن به عنوان سهم دستگاه تأمین و پرداخت خواهد شد و مابقی باید توسط بیمه شدگان پرداخت شود.

بسته شماره دو: تعهدات هزینه های بیمارستانی شامل جراحی های تخصصی و درمان طبی و سایر اعمال جراحی بدون سقف است؛ زایمان(طبیعی، سزارین و کورتاژ تشخیصی و تخلیه ای) نیز تا سقف 10 میلیون ریال است.هزینه های نازایی و ناباروری(هزینه های تشخیص و دارو و درمان)، هزینه های پاراکلینیکی، ویزیت، هزینه های تهیه اعضای طبیعی پیوندی با تأیید انجمن های مربوطه و هزینه های اروتز و پروتز(طبق تعرفه و تعریف وزارت بهداشت) بدون سقف است.

هزینه های رفع عیوب انکساری برای هر چشم با حداقل درجه 3 دیوپتر تا سقف 3 میلیون ریال، عینک و لنز طبی تا سقف 500 هزار ریال و آمبولانس داخل شهر 600 هزار ریال و خارج شهر یک میلیون ریال است.نرخ حق بیمه ماهانه بسته شماره دو برای هر نفر توسط شرکت های بیمه گر 380 هزار ریال(با احتمال 10 تا 15 درصد افزایش یا کاهش) تخمین زده می شود که مبلغ 130 هزار ریال آن به عنوان سهم دستگاه تأمین و پرداخت خواهد شد و مابقی باید توسط بیمه شدگان پرداخت شود.

بسته شماره سه: تعهدات هزینه های بیمارستانی شامل جراحی های تخصصی و درمان طبی و سایر اعمال جراحی بدون سقف است؛ زایمان(طبیعی، سزارین و کورتاژ تشخیصی و تخلیه ای) نیز تا سقف 10 میلیون ریال است.

هزینه های نازایی و ناباروری(هزینه های تشخیص و دارو و درمان)، هزینه های پاراکلینیکی، هزینه های تهیه اعضای طبیعی پیوندی با تأیید انجمن های مربوطه و هزینه های اروتز و پروتز(طبق تعرفه و تعریف وزارت بهداشت) بدون سقف است.هزینه های آمبولانس داخل شهر 600 هزار ریال و خارج شهر یک میلیون ریال است.

نرخ حق بیمه ماهانه بسته شماره سه برای هر نفر توسط شرکت های بیمه گر 230 هزار ریال(با احتمال 10 تا 15 درصد افزایش یا کاهش) تخمین زده می شود که مبلغ 130 هزار ریال آن به عنوان سهم دستگاه تأمین و پرداخت خواهد شد و مابقی باید توسط بیمه شدگان پرداخت شود.

بسته شماره چهار: تعهدات هزینه های بیمارستانی شامل جراحی های تخصصی و درمان طبی و سایر اعمال جراحی بدون سقف است؛ زایمان(طبیعی، سزارین و کورتاژ تشخیصی و تخلیه ای) نیز تا سقف 10 میلیون ریال است.هزینه های نازایی و ناباروری(هزینه های تشخیص و دارو و درمان)، و هزینه های تهیه اعضای طبیعی پیوندی با تأیید انجمن های مربوطه بدون سقف است. هزینه آمبولانس داخل شهر 600 هزار ریال و خارج شهر یک میلیون ریال است.

نرخ حق بیمه ماهانه بسته شماره دو برای هر نفر توسط شرکت های بیمه گر 180 هزار ریال(با احتمال 10 تا 15 درصد افزایش یا کاهش) تخمین زده می شود که مبلغ 130 هزار ریال آن به عنوان سهم دستگاه تأمین و پرداخت خواهد شد و مابقی باید توسط بیمه شدگان پرداخت شود. 
 

بیمه طلایی در سال 94

در هفته روابط عمومی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: در نظرسنجی صورت گرفته از چهار بسته حمایتی ، اکثریت فرهنگیان بسته های دوم و سوم پیشنهادی را انتخاب کرده اند و تلاش می کنیم به زودی وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان را نهایی کنیم. 

بطحایی امروز هم از انعقاد قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان تا اول مهر ۹۴ خبر داده است: در قرارداد جدید تلاش شده است اشکالات برطرف شود و مراکز درمانی تحت پوشش افزایش یابد. هزینه و خسارت‌هایی که بیمار فرهنگی در مراجعه به مراکز غیردولتی پرداخت کرده است در قرارداد جدید سریعتر پرداخت خواهد شد.

بطحایی به یک مشکل بسیار جدی که زمان عقد قرارداد در بیمه طلایی بود اشاره کرد: مشکل بدین شکل بود که هر سال زمان عقد قرارداد بیمه طلایی در پایان اردیبهشت هر سال تکرار می‌شد و این زمان مناسبی نبود. تاریخ قرارداد بیمه طلایی به اول مهر ماه انتقال یافته است، قراردادی که در حال حاضر منعقد شده است تا اول مهر ماه امسال اعتبار دارد و از اول مهر مجدداً تمدید خواهد شد. آنچه که در قرارداد جدید منعقد شده است برای کاهش مسائل و مشکلات فرهنگیان بود و تلاش شده است که کیفیت کار بالا برود.

طبق اعلام آموزش و پرورش این بیمه طلایی که قرار است اعلام شود به انتخاب خود فرهنگیان تعیین شده پس باید دید که در آینده میزان رضایت فرهنگیان از آن چقدر است؟ 

بلیط هواپیمادیدگاه ها

آزاد: 1394/3/710:18:41،
28
89
معلم های در سال رو هم حساب کنی 4 ماه کار نمیکن همش تعطیلن روزی هم که کار میکن 4 ساعت میرن مدرسه برمیگردن نود درصدشون هم دو تا شغل دارن . اگه یک ماه تو یک شرکت خصوصی کار کنن اون موقع میفهمن کار یعنی چی ارزش معلمی را میفهمن
رضا: 1394/3/711:09:07،
53
11
خب جناب فیلسوف
خودت داری میگی که معلما دو تا شغل دارن.بنظرت اگه مثل جنابعالی که کارت خصوصیه تامین بودن حاضر میشدن از صبح تا شب بیفتن دنبال دستفروشی یا کار تو آژانس و یا کارای دیگه
بی نام : 1394/3/711:46:22،
41
13
نتیجه این جور معلمی فردی می شود با تفکرات جنابعالی
پارس جنوبی: 1394/3/714:59:16،
34
14
خوب هممون رو انداختن به جون هم معلم ها به ما اعتراض ميکنن ما به اونا اونا هم به آزادها آزادها به کارمندها
به خدا لياقت ما ايرانی ها بيشتر از اينهاست چرا بايد همه ی اقشار جامعه از بی پولی بنالن و فقط بسوزن و بسازن!!!!
همکار من تخصصش مثل من هم مدرک من ول کرد رفت چند کيلومتر اونورتر من داره برا شرکت قطر پتروليوم کار ميکنه با حقوق ماهيانه 17 هزار دلار زندگيش هم تامين شده!!!
اونوقت ماها توی وطن خودمون تامين نيستيم و ايراد به حقوق هم ميگيريم!!
چرا دنبال رفاه برای همه هم وطن هامون توی کشور خودمون نيستيم!!!؟؟؟؟؟
به نظر شما علت چيه؟؟؟؟؟
اسی: 1394/3/717:57:59،
25
11
یه مثل ترکی است که معنی اش اینه: دعوا از دور راحت بنظر می آید. هرکاری سختی خاص خودشو داره و آدم تا وارد آن کار نشده نمی تونه درکش کنه.اکثر صنفها تو ایران نسبت بهم همیچین دیدگاهی دارن
ایرانی: 1394/3/822:52:15،
23
25
سایت ایران جیب تو این خبر خوب خودشو نشون داد معلوم شد طرف ظالمه
ایرانی: 1394/3/822:56:40،
19
16
اگه حقوق 4 ساعت کار روزانه معلم یک ملیون باشه باید مسئولین رده بالا ماهی ده هزار تومان بگیرند
حسن: 1394/3/710:21:43،
26
81
معلم ها رو هیچ جوری نمیشه راضی کرد. هر کاری هم بکنند باز هم راصی نمیشن اصلا مادرزادی ناراضیند.
حق و صبر: 1394/3/713:39:37،
49
14
اگه معلم ها نبودن که الان این چند کلمه رو هم نمی تونستی بنویسی تحفه جان!
رسول: 1394/3/710:31:44،
21
67
من معلمهایی میشناسم که از دندانپزشک فاکتور الکی میگرفتن و هزینه رو از بیمه دریافت می کردن تا دندانپزشکی رو از لیست خدمات حدف کردن.کفر نعمت از کفت بیرون کند. کمتر معلمی پیدا میکنین که چند برابر پول بیمه رو از بیمه نگرفته باشن.
sorino: 1394/3/712:39:41،
48
10
منم خیلیا رو می شناسم که اینکارو تو جاهای دیگه کردن ولی بنده خدا این مبلغ فقط دویست هزار تومن برای دندانپزشکی هست . و اگه بری دندانپزشکی با این مبلغ نخ دنونم به دندونت نمی کشن . یه چیزی بگو بگنجه
اميد خان: 1394/3/710:39:50،
57
15
تو کشورهای ديگه بيشترین توجه رو به قشر معلمان دارن.چرا که تمام نخبه ها,مدیران,سیاست مداران ساخته دست معلمان هست و بتونن افراد خوبی رو به جامعه تحویل بدن..تو ژاپن به احترام کلمه معلم تو مجلسشون برپا اعلام میکنن,تو تايلند روز 16 سپتامبر که روز معلمه تعطیل رسمیه.ولی تو ایران ایا کسی از معلمان خانه به دوش خبر دارد؟ایا از میزان حقوق یک معلم کسی خبر دارد؟ایا از معلمان مسافرکش کسی خبر دارد.؟؟؟
معلم تو ايران سراغ دارم ,صبح تا ظهر تو مدارس تدریس میکنه.عصر تو موسسه های خصوصی.شبم تو اژانس کار میکنه..معلمی که قرار بوده و هست که چراغ راه باشد,ريیس جمهور شجاع و دلیر تربيت کند,وزیری خلاق,مدیری توانمند,استادی دلسوز,یک استاندار,فرماندار,بخشدار,,
افسوس و ای افسوس..
.و در اخر یه جمله در مقام معلم "حیف است معلم را به شمع تشبیه کردن,زیرا شمع را میسازند تا بسوزد,اما معلم میسوزد تا بسازد"
محسن: 1394/3/711:26:38،
31
12
20
مرتضی: 1394/3/712:12:17،
49
11
اون اقایی که میگه دندانپزشکی :هر معلم نفری 200 تومان در سال بیمه داره بابت دندان. من معلم نیستم ولی طرز فکرای ابلهانه بعضی ها باعث شده که معلمان دیگر به درس بچه ها اهمیت ندن. وقتی تو جامعه میگن 4 ماه بیکارن و .....
اگر مردی اگه میتونی فقط یه هفته 40 تا دانش اموز روزی 4 ساعت نگه دار
رسول: 1394/3/713:31:24،
41
11
عزیزان اساتید دانشگاه هفته ای شانزده ساعت تدریس دارن انهم برا دانشجویانی که اخلاق و رفتار رو یاد گرفتن ولی یه معلم هفته ای 24 ساعت انهم برا بچه های شاد و سرحال و بی ادب اساتید شروع ترم تا حذف اضافه نزدیک عید به خاطر دانشجویان شهرستانهای دیگر و پایان ترم به خاطر فرجه وسط ترم بین ترمی و تابستان رو هم تعطیلن و چهار برابر معلم حقوق میگیرند عزیزان در دنیا استاندار اموزشی بیست ساعته بقیه اش معلم باید مطالعه کنه تا مطالب خوبی تحویل بچه های ما بده ولی با این وضعیت من حق میدم حتی تو کلاس درس نگن من معلمهای خودمو دوست دارم چون واقعا زحمت کشیدند من حتی به بچه خودم یه ساعت نمی تونم درس بگم اعصابم نمی کشه خداوند یارو نگهدارتان باشد معلمان محجوب سرزمینم
blue: 1394/3/714:00:09،
30
12
همکاران عزیزم عاجزانه خواهشمندم به نظرهای خاص بعضی ها احترام بذاریم
چندروزپیش دانش آموزی دستم رابوسید البته دانش آموزی که معدلش بالای 17 بود بی اختیارچشمام اشک اومد
نگاه گرم واحترام وقدردانی دانش آموزان واولیا همیشه به ما انرژی داده نه بیمه وحقوق!!!
خدایی بالای سرما بوده وهست
لزومی نداره به بعضی از نظرها منفی ویا حتی جواب بدیم
سکوت هم قشنگه چون هرکی اینجا نظرمیده یقینادانش آموز بوده!‍!!
با تشکر
فرهنگی: 1394/3/716:28:13،
28
10
اولا تمام اونایی که میگن معلم کم کار میکنه وتعطیلات زیاد داره باید بگم مگه بقیه کارمندای ما تو ادرات دیگه چکار میکنن ...... فقط تعداد محدودی از ادارات و نهادها هستند که تمام وقت و درست حسابی کار میکنن که البته بهترین حقوق ومزایا رو بهشون میدن ثانیا هر کسی که ادعاش میشه بیاد یک هفته بره سر کلاس و با این دانش آموزان امروزی که البته دست پرورده همین منتقدان معلمان هستند سپری کنه اونوقت متوجه میشه در کنار حقوق کم و بی مهری دولت نسبت به معیشت معلمان باید باید اعصاب خودش و برای یه مشت دانش آموز خرد کنه و آخر سر هم هر آدم بیکار و الافی براش سوسه بیاد............
مرتضی: 1394/3/718:45:39،
20
11
من با نظر شما کاملا موافقم ولی یه فرهنگی نباید عنان خودش رو از دست بده و بی ادبی کنه ، ایینکه یک معلم چقدر زحمت میکشه بر هیچ کس پوشیده نیست . من شغلم ازاده و از کسب درامد معلم آگاهم که چگونه با مشکلات امروزی دست و پنجه نرم میکنن.متاسفانه یه عده که اصلا هیچی نمیدونن فقط دوست دارن ابراز وجود کنن نظر میدن و همینه که وضع ممملکت ما اینه.
هالو: 1394/3/718:53:26،
18
12
از بچگی این معلمها درس اسلام وانسان خوب بودن رو به ما یاد میدادن الان که وارد جامعه شدم میبینم زمین تا آسمونه
بچه ی همین معلم ها رو میبینم از نظر اخلاقی صفر
اینا رو میبینم غصه ام میگیره
الان 27سالمه
این معلم ها معلوم نیست بامردمن با دولتن
اصلا یه قشر .......
شاغل بی چاره: 1394/3/718:59:59،
22
15
بنده هم معلم هستم و در سازمان آموزش فنی و حرفه ای تدریس می کنم بخدا اگر وجدانم نبود حتی تدریس هم نمی کردم ولی جه کنم نمی تونم به همشهریهایم خیانت کنم چون انها گناهی ندارند با ماهی یک میلیون تومن شب و روز بهار و تابستان و پاییز و زمستون باید در کارگاه جون داد نه از وام خبری هست هیچ ....هیچ انوقت می گویند معلم ها هیچ وقت راضی نیستند عزیز کاش اندکی تفکر می کردی بعد سخن میگفتی من هم مدرک تحصیلیم ارشد است انوقت در بانک ها حتی سیکل هایشان از من بیشتر می گیرند. تا وقتی شان معلم این باشد کشورمان روز به روز به قهقرا نزدیک می شود.آرامش جامعه مدیون آرامش معلم است.
یک معلم : 1394/3/723:55:34،
28
17
با سلام وعرض ادب واحترام -کسانیکه شغل معلمی رو در تعطیلات 4ماه وبقیه تعطیلات می بینند به سوال من میتونن جواب بدن که چطوری میشه 35دانش آموز را به مدت 90دقیقه سرکلاس ساکت کرد ودرس داد تازه وقتی 2شیفته هستی که میشه 6کلاس وبه عبارتی 210دانش اموز در یک روز -واقعا که چقدر راحت شغلها رو با هم مقایسه میکنیم و زود قضاوت میکنیم
az: 1394/3/801:32:40،
14
21
با سلام خدمت تمام دوستان بنده یک معلم کاملا موفق هستم در دانشگاه هم تدریس میکنم .حقوق معلمی من خرج یک دانه بچه من هم نمیشه .ولی من از راههای دیگه پول در میارم. دارم هشدار میدم واقعا باید فکری کرد چند سال دیگه شاید خیلی هنگام زدن امپول مردن ،خانه خیلی ها رو سرشون خراب بشه و....وخیلی اتفاق های دیگر که با این انگیزه پایینی که معلمان عزیز دارن دانش اموز بی سواد تحویل جامعه میدن .دقیقا این بی سوادی به دانشگاه هم وارد شده چرا چون ابتدا مدرسه باید خوب باشه تا دانشگاه خوب بشه .اگه به بوجه های کشور های دیگه یه نگاهی بندازین متوجه فاجعه در اموزش و پرورش کشور ما میشین و جالبه بدانین که مسولین کاملا به این موضوع واقف هستن.ولی چرا کاری نمی کنن من که نمی دانم .
ناشناس: 1394/3/821:34:44،
19
16
در جواب اقای ازاد که حرف مفت زده باید گفت که اقا جون این حرف درست نیست .اواز دوهول از دور خوشه.شما میتونی بچه هاتون رو یک روز تو خونه تحمل کنی؟بعد معلم باید با 35 تا دانش اموز سرو کله بزنه.واقعا باید تاسف خورد برای این طرز فکر .اگه اینجوری که میگی هست تو هم میرفتی معلم میشدی که بیخود حرف نزنی.
معلم: 1394/4/116:57:50،
19
18
2ماه است ازحقوق مکاه بابت بیمه طلایی کسر میشود ولی هیج پزشکی و بیمارستانی با بیمه آتیه سازان قرارداد ندارند و تازه میگویند بیمه آتیه سازان اصلا چزء سازمان بیمه گر نیست
فرهنگی: 1394/4/610:33:56،
21
17
چرا یک نفر باید ما را سر کار بگذارد جواباینجور آدمها را نباید داد معمولا یک نفر با اسمهای مختلف نظر می دهد تا اعصاب شما را به هم بریزد باید گفت آره داداش ما کل سال را بیکاریم

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
تور لحظه آخری
نگین خودرو
آیسان پرواز
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

قیمت خودروی جدید پژو 301 از سوی ایران خودرو مشخص شد + شرایط فروش مرداد 96
آغاز فروش فوری پژو 508 در مدل 2017 برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی / مرداد 96
قیمت جدید محصولات شرکت سایپا اعلام گردید - مرداد 96 / محصولات سایپا گران شد
قیمت جدید محصولات پارس خودرو اعلام شد / افزایش قیمت محصولات / مرداد 96
دستور جنجالی دقیقه نودی نعمت‌زاده حاشیه‌ساز شد
آغاز فروش خودروی جدید MG360 دنده‌ای و اتوماتیک/ مرداد 96 + شرایط فروش
مردم فریب فروش خودروهای زیر قیمت را نخورند + جدول
خودروی جدید هایما S5 جهت نمایش به نمایندگی‌های ایران‌خودرو آورده شد + تصاویر
جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای وارداتی در بازار ایران
جزئیات قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول
معرفی سریع‌ترین خودروی موجود در ایران
اولين نمونه از خودروی JAC J4 وارد ایران شد
سورن توربو را انتخاب کنیم یا دنا؟
ملاقات ایرانی با هیوندای سوناتا 2018
تولید چند خودرو سواری در کشور متوقف شد
آسایشگاه خیریه
آنلاین جو
تور لحظه آخری
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط هواپیما