کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

خریدار ناشناس تیم پرسپولیس را بشناسید

کدخبر:۱۱۵۱۹یکشنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴:۱۲۲۲۱۷۰ بازدید

آنچه در گزارش می‌خوانید گفته‌های علیرضا معظمی‌نیا، خریدار ناشناس پرسپولیس است که می‌گوید میلیاردها ثروت دارد و با پول شخصی پیش آمده ...
خریدار ناشناس تیم پرسپولیس را بشناسید

آنچه در ادامه گزارش گفته‌های علیرضا معظمی‌نیا، خریدار ناشناس پرسپولیس است که می‌گوید میلیاردها ثروت دارد و با پول شخصی پیش آمده بود تا یکی از دو تیم محبوب پایتخت را بخرد نه با پول بیت‌المال.

خبرآنلاین با این مقدمه آورده است: علیرضا معظمی‌نیا؛ او این روزها پرسش بی‌پاسخ فوتبال ایران است. مردی که در سالن مزایده تیم‌های استقلال و پرسپولیس با تاخیر رسید و گفت به عکس رقبایش 300 میلیارد پول نقد برای خرید تیم قرمزپوش دارد و سرآخر هم همه نوشتند او کنار مانده چون دیر رسیده و بعد هم با پراید از جلسه مزایده رفته است.

خبرآنلاین این چهره خبرساز را پیدا کرده و در گفت‌وگویی همه این چراها را از او پرسیده. مردی که می‌گوید هشتمین ثروتمند خاورمیانه است، با لهجه شیرین کرمانشاهی برایمان سخن گفته و از داشته‌هایش گفته. این تنها حرف‌های اوست و تلاش خبرآنلاین برای داشتن سندی از او که نشان دهد گفته‌هایش تأیید می‌شود، تا لحظه انتشار گفت‌وگو بی‌نتیجه بوده است. حالا قضاوت با خود شماست.

* نامه‌ای به باشگاه خبرنگاران جوان داده بودید و گفته بودید دلخور هستید و به خاطر همین دلخوری‌ها انصراف دادید؟

بله من انصراف خودم را اعلام کردم.

* ماجرا چه بوده؟ آنهایی که روز مزایده آنجا بودند می‌گویند شما مراحل قانونی را برای ورود به مذاکره طی نکردید؟

شاید راست بگویند! اگر مسلمان هستند حتما راست می‌گویند.

* شما پدیده مزایده بودید. اینکه یک نفر برود و بگوید 300 میلیارد را نقد و یکجا می‌دهد.

مدارک من، درخواست قبل و بعدش و پاکتی که دادم، روی سایت‌ها هست، اما پول ورود به مزایده را یک روز دیرتر به حساب ریختم که این از نظر قانونی درست نیست. سازمان خصوصی‌سازی هم در کمال آرامش با همه متقاضیان برخورد کردند، برخوردی که در شأن یک سازمان بود. به خصوص من از دکتر پوری حسینی ممنونم که یک همایش تقریبا خبری را - چون به جهت تعداد خبرنگاران بیشتر همایش خبری بود - در کمال ادب و آرامش و احترام برگزار کردند. من راضی هستم، خدای من هم راضی باشد. در کل مطلب خاصی نبوده، اما بعضی‌ها متاسفانه عقده شهرت و خودبزرگ‌بینی دارند و دوست دارند به شهرت برسند، یک عده هم خالص و مخلص هستند.

* فعالیت شما دقیقا چیست؟ خیلی از مردم می‌خواهند در مورد شما بدانند، چون گفته بودید 300 میلیارد پول نقد آورده‌اید؟

300 میلیارد تومان پولی نیست. برای امثال ثروتمندانی تازه به دوران رسیده مثل (...) شاید خیلی پول است، برای من که سال 70، هزار میلیارد تومان پول در حسابم داشتم، رقمی نیست.

* درباره تجارتتان نگفتید؟ در مدارکی که ارائه کردید نوشته بودید وکیل و مشاور حقوقی بین‌المللی. برای چنین سرمایه‌ای، شغلتان خیلی نامتناسب نیست؟

من اصالتاً کرمانشاهی، ساکن تهران، نیاوارن و مقیم اتریش و تحصیلکرده اروپا هستم. کار اصلی من هم بیزینس لودر، گریدر، قطعات سنگین کارخانجات است. اسم نمی‌برم اما صاحب چند هتل بزرگ در کشورهای همسایه مثل ترکیه، امارات و باکو هستم، اموال مختصری هم دارم که اگر خواستید برایتان اس ام اس می‌کنم.

* چند سالتان است؟

47 سال.

* بعد در سال 70 چنین سرمایه‌ای داشتید؟

بله داشتم. ارث پدری که سن و سال نمی‌شناسد.

* شما گفته بودید پرسپولیس را می‌خرید و به مردم کرمانشاه هدیه می‌کنید؟

نه. اگر دقت کافی داشته باشید، من گفتم تیم را به مردم ایران، بویژه مردم کرمانشاه هدیه می‌کنم. یعنی به افتخار این که کُرد بودم، اول کلمه ایران را آوردم و بعد کرمانشاه. قصد امنتقال تیم نبود بلکه می‌خواستم عرقم به شهرم را نشان بدهم.

* از زمانی که بسته‌ها باز شد همه می‌خواستند بدانند که این خریدار جدید چه کسی است. از کرمانشان و با این اسم فقط یک پزشک سرشناس در ایران داشتیم. شما با آقای معظمی‌نیا رئیس بیمارستان پارس نسبتی دارید؟

معظمی و معظمی‌نیا دو طایفه بزرگ شامل حدود دو سه هزار خانواده هستند که بخشی در بروجرد و بخشی در کرمانشاه سکونت دارند. به همین دلیل تشابه اسمی زیاد است. اما شغل اصلی من امور هتلداری است و الان هم در ایران با موافقت اصولی و مجوزهایی که گرفته بودم، مشغول تاسیس یک ایرلاین بودم و من بیشتر کارهایم را بی سر و صدا انجام می‌دهم و آدم عقده‌ای نیستم که بخواهم التماس این خبرنگار و آن خبرنگار کنم که من را مشهور کنند. بارها شده این تشابه اسمی کار دستم داده. مثلا آمدم از کشور خارج شوم، کسی با همین اسم بدهی مالیاتی داشته و مثلا لحظاتی مرا نگه داشتند و بعد عذر خواستند یا خیلی اتفاقات دیگر اما من نسبتی با بزرگواری که گفتید نداشتم.

* در مورد شما گفتند برای شرکت در مزایده با پراید آمده بودید؟

دروغ است. من از فرودگاه امام با تاکسی ویژه فرودگاه آمدم؛ پروازم دو ساعت تاخیر داشت، یک ساعت و نیم هم ترکیه با ایران اختلاف ساعت دارد، به همین دلیل با راننده‌ام تماس گرفتم و گفتم شما برو در سازمان خصوصی‌سازی بایست تا من بیایم. چون جای پارک نبود، راننده ماشین من را سر یک خیابان بالاتر پارک کرده بود، شاید دیده باشید، یک بنز مشکی اس 500 بود. منتها من آمدم بیایم، داخل آسانسور همکارهای شما هجوم آوردند، ترسیدم آسانسور سقوط کند. همکارهای حراست خصوصی‌سازی من را بیرون بردند. گیر کرده بودم که چطور بروم، مامورین انتظامی که آنجا بودند گفتند یکی از همکارهای ما می‌آید و تا کنار ماشین شما را می‌رساند. در حقیقت من اصلا راننده آن پراید را نمی‌شناختم.

* قبل از شما مدیر شبکه پن از ترکیه برای دیدن باشگاه آمده بود، از طرف شما بود؟

نه من اصلا ایشان را نمی‌شناسم.

* هدف شما این بود که ایرلاین پرسپولیس تاسیس کنید؟ خرید باشگاه چه سودآوری برای شما داشت؟ به هر حال شما یک بیزینس من قدیمی هستید و می‌دانید سودی برای شما نداشت؟

بله جز ضرر چیزی نداشت. ولی چون من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم و علی پروین و حسن روشن در این تیم بازی می‌کردند، از بچگی ارادت و علاقه خاصی به این تیم داشتم.

* حسن روشن در استقلال بود، شاید با کس دیگری اشتباه گرفتید؟

شاید! به هر حال علی آقا آنجا بودند. ناخودآگاه دلم سوخت؛ دیدم ورزش ایران ضعیف است، مصاحبه بچه‌ها را گوش می‌کردم، دلم می‌سوخت از این که یک هتل درست و حسابی ندارند. تیم ملی ایران امکانات ندارد، بودجه و اسپانسر درست و حسابی ندارد، این ناراحتم می‌کرد. من هم یک ایرانی هستم تعصب و غیرت دارم.

* وکلای شما پارسال برای این که اسپانسر باشگاه استقلال شوید، پیشقدم شده بودند؟

اصلا. خیر.

* ولی نامه‌ای با امضای شما به باشگاه استقلال رفته بود؟

بله بابت خرید نامه‌ای فرستاده بودم. چون نمی‌دانستم باید با سازمان خصوصی تماس داشته باشم، مستقیما اقدام کردم. یک ماهی هم گذشت، اما به دلیل عدم مدیریت، باشگاه استقلال جوابی به من ندادند. من در پایین نامه هم ایمیل، هم صندق پستی و هم شماره تماسم را گذاشته بودم. اما متاسفانه استقلال جواب به من نداد و من هم یک ماه بعد نامه‌ای نوشتم که پیرو نامه فلان به دلیل عدم مدیریت باشگاه، نامه قبل را کان لم یکن تلقی فرمایید، الان هم کپی نامه‌ها هست.

* اسم هتل‌هایتان را می‌گویید؟

خیر. اینها کار حرفه‌ای است و باید رعایت شود، عذرخواهی می‌کنم. منتها چیزی که هست، من نه به دنبال شهرت و نه پول هستم و الحمدلله به حدی خدا به من عنایت داشته که نیازی ندارم بخواهم خودم را مطرح کنم یا بخواهم به خاطر پول بجنگم. فقط می‌خواستم پرچم مملکتم همیشه بالا باشد، آمدم ثواب کنم، حالا باید کباب شوم. چهارتا نادان آمدند مطلبی در روزنامه ورزشی از قول آقای پوری حسینی نوشته‌اند که صلاحیت معظمی‌نیا رد شد. وکلای من فردا آن خبرنگار را به دادسرای رسانه می‌کشند و حکم جلبش را می‌گیرند و پدرش را هم درمی‌آورند. هم زور دارم، هم پول دارم، هم پشت دارم، اما توکلم به خداست. چرا این خبرنگار دروغ گفته و تهمت زده؟ چرا یک مدیر دولتی را ضایع کرده؟

* البته آقای پوری حسینی گفته بودند شما دیر رسیدید.

من دیر رسیدم اما چرا خبرنگاران دروغ نوشته‌اند؟

* یک بحث دیگر هم این بود که می‌گفتند شما به نمایندگی از آقای مدلل پا پیش گذاشتید تا تیم پرسپولیس را بخرید، درست است؟

یک آقایی که مرتبط با یکی از این آقایان است و از همشهری‌های من است این حرف را زده. البته این بزرگواری که اسمش را گفتید، انسان شریفی است و من هم او را می‌شناسم اما من آدم خودم هستم. ثروت و دارایی خودم را دارم و خدا را شکر اگر بیشتر از او نداشته باشم، کمتر از او هم ندارم. اگر فقط یکی از برج‌هایم در نیاوران را بخواهم بفروشم، برای خرید تیمی مثل پرسپولیس بس است. من یک قایق تفریحی دارم که حداقل سه میلیون دلار قیمت دارد، جت خصوصی دارم. در اروپا یک امپراتوری دارم، باید ایرانی به وجود ماها افتخار کند و ما به ایرانی بودن خودمان افتخار می‌کنیم.

* معظمی‌نیا فامیلی اصلی شماست؟ با جستجوی این اسم به جایی نرسیدیم، به هر حال کسی که این همه دارایی و شهرت دارد باید بتوان اثری از او در اینترنت پیدا کرد؟

من را به نام شهرت دیگری در اروپا می‌شناسند.

* به ما نمی‌گویید؟

مستحضر هستید که یک سری بیکار هستند...

* ما یک خبرگزاری هستیم و باید یک مقدار مطمئن شویم.

فامیلی ما قبلا چیز دیگری بوده و تغییر نام داده‌ایم.

* می‌خواهم بتوانیم بگوییم که ما تحقیق کردیم، حرف‌های شما حقیقت است. طرف‌های دیگر می‌گویند شما فقط به دنبال مطرح کردن نام خودتان بودید؟ مثلا می‌گویند ما فلان شرکت را داریم و معظمی‌نیا فقط با یک اسم جلو آمده؟

من هرچه دارم از خودم است، آنها از بیت‌المال دارند. شما حساب‌هایشان را چک کنید، ببینید بدهی‌های بانکی آنها چقدر است؟ من برای همه‌شان احترام قائل هستم و صورتشان را هم می‌بوسم و هیچ دشمنی هم ندارم. اما اگر بخواهند پررویی کنند، از قانون کُردی خودم استفاده می‌کنم و بلایی سرشان می‌آورم...

* اگر تیم را می‌خریدید...

(او در این بخش حرف‌هایی جنجالی می‌زند اما دقایقی بعد در تماس با خبرنگار خبرآنلاین تقاضا می‌کند به خواهش خانواده‌اش این بخش از حرف‌هایش منتشر نشود و به رسم امانت پیش ما باقی می‌ماند)

* بعد اگر پرسپولیس را می‌خریدید برنامه‌ای هم داشتید؟ برای مربی، بازیکن و مدیریت؟

یک تیم قوی از پیشکسوت‌های قرمز در ذهنم بودند که از آنها کمک بگیرم.

مثل آقای پروین و بقیه؟

آقای پروین، آقای عابدینی و سایرین. در ذهنم این بود که به سراغ بزرگان فوتبال بروم، دستشان را ببوسم و دست یاری دراز کنم و کمک کنند کشورمان یک تیم موفق داشته باشد.

* الگوی باشگاهی شما مثل باشگاه‌های ترکیه بود؟

بله. بازیکنان باید خوابگاه داشته باشند، سرویس داشته باشند، حقوق، رختکن، دوش درست و حسابی، خورد و خوراک درست و حسابی و اتاق‌های وی‌آی‌پی در اختیارشان باشد. یک ورزشکار به همین چیزها دلخوش است. اما من را آزرده خاطر کردند. این شب، شب مولود کعبه است، امیدوارم خدا همه را به راه راست هدایت کند. من خودم، آنها و سایرین را به تقوای الهی دعوت می‌کنم. دلم شکست، اشکالی ندارد، به خدا سپردم و سرمایه‌ام را هم جای دیگر در کار خیر دیگر که عام‌المنفعه باشد، هزینه می‌کنم.

* الان تیم ملی مشکلات عدیده دارد، کمپش ناقص است، زمین چمن درست و حسابی ندارند و ... شما که این قدر می‌گویید به دنبال کمک به ورزش هستید، چرا برای تیم ملی هزینه نمی‌کنید؟

کسی از من نخواسته.

* کسی شما را نمی‌شناخته.

خیلی عذر می‌خواهم، آقایانی که می‌گویند من را نمی‌شناسند، چرت گفتند. آقایانی که از دهه 60 تا 80 رأس کار بودند، از سرایدار دم در تا بالاترین فرد من را می‌شناسند.

* در ورزش؟

نه در کل مملکت.

* شما گفتید 47 ساله هستید، سال 60 چند ساله بودید؟

13ساله بودم؛ آن زمان فرمانده گردان و در جبهه بودم. این آقایان که مدعی هستند، بیایند مدرک جبهه را رو کنند و مدرک جبهه من را هم ببینند.

* کدام گردان بودید؟

22 شهید صدوقی، تیپ نبی اکرم کرمانشاه.

* سپاه؟

بسیج؛ آن موقع من خیلی بچه بودم. هدف خدمت است، همه ما سرباز ولایت هستیم و عشق به مقام معظم رهبری داریم و هدفمان هم خدمت و خدمتگزاری است.

* یک شایعه‌ای در مورد شما وجود دارد؛ می‌گویند یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پرطرفدار که سریال‌های ترکیه‌ای پخش می‌کند، برای شماست؟

من سکوت اختیار می‌کنم، نمی‌توانم جواب بدهم.

* تکذیب نمی‌کنید؟

جواب نمی‌دهم. ولی باز می‌خواستم از آقای پوری حسینی و تیم سه نفره‌شان برای برگزاری پاک مزایده تشکر دارم. به هر کسی هم که برنده مزایده می‌شود، تبریک می‌گویم و اگر کمکی هم خواستند در خدمتم و از خبرنگارها هم تشکر می‌کنم. چون آرامشم را با دنیا عوض نمی‌کنم و چون نیاز مالی ندارم، به کلی فوتبال را از ذهنم پاک کردم.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

درستي: 1394/2/1310:57:26،
142
40
همون بهتر كه اين يكي نشد.
Cool: 1394/2/1311:18:34،
149
37
اره واقعا. طرف حس خود بزرگ بيني داره. بهش بگو دو تا بازيكن پرسپوليس رو نام ببر
فريد: 1394/2/1312:26:42،
66
32
با اين رقم ارث بايد هم اينجوري خالي ببنده
سرنوشت: 1394/2/1312:28:02،
91
30
حالا واجب بود بگي S500 داري؟!!
کجایی خدمت ؟: 1394/2/1310:59:44،
117
31
چرا نمیذارید این آقایون مشتاق خدمت کنند ؟ همش دو مورد خدمت به مردم بود ( خرید پرسپولیس و استقلال ) که اونم زرنگاشون گرفتند ! آخه جای دیگه واسه خدمت کردن نیست ! از بس مدرسه زیاده بیمارستان زیاده محتاج کمه نیازمند کمه ! آخه این کجا خدمتشون انجام بدند !
از کجا اوردی و به کجا میبری ؟ : 1394/2/1312:50:02،
64
26
نکنه اینم مثل "ب ز " بسیجی اقتصادیه ؟ برادر چرا سعی میکنی از نام بسیج سوئ استفاده کنی ؟ فکر میکنی اگر بسیجی واقعی که تو جنگ جونشو فدای وطن کرد و شهید شد اگر مقابلت واایسته چی بهت میگه ؟
اشکان: 1394/2/1311:01:17،
161
31
آدم کیف میکنه میبینه یه نفر اینقدر پول داره و هتل و برج و جت شخصی و...ولی این آقا نصف حرفاش خالی بندیه نصف دیگه شم
پر تناقصه.کلا از جبهه تا ماهواره همه جا بوده.بعضی ها تا یه بنز میخرن دیگه اینقدر دروغ میگن که خودشونم باورشون میشه.
شهاب: 1394/2/1311:02:26،
349
36
از طرز حرف زدنش معلومه این کاره نیست

موافق+++++++

مخالف--------------
راننده تاکسی: 1394/2/1311:05:35،
124
33
اگه راست میگه هفتاد هزار ملیارد تومن پول نقد داره چرا نمیاره ایران کاری راه بندازه جوون ها از بیکاری در بیان اون موقع معلوم میشه که واقعا پولو تقدیم ایران کرده نه اینکه باشگاه بخره برای خودش تقدیم به ایرانیها بکنه
مهدی: 1394/2/1311:43:23،
59
44
چون تو ایران امنیت سرمایه گذاری صفره. فقط دلالی تو ایران جواب میده
پرپروک: 1394/2/1312:38:30،
38
37
گفته سال 70، 1000میلیارد پول داشتم..نه 70000میلیارد!!!
ده چهل: 1394/2/1404:43:13،
50
39
مگه دیوانه است دوروزه یک برچسب گوشه زندان...دومآ متاسفم برای اقایانی که بجای فکر ابادکردن ایران باشند فقط دیگران مسخره میکنند!!!........
بچه کرمونشاه: 1394/2/1311:08:37،
48
103
دمت گرم
اسمارت فون: 1394/2/1311:09:14،
117
27
همه اومدن فقط يكيو فوتبالمون كم داره
قاسم سليماني
v: 1394/2/1716:54:56،
36
26
تخصص اون بیشتر تو ادارات و سازمانهاست اا
جواب به اسمارت فون: 1394/2/2008:06:24،
20
17
یه چی کردن تو مخت خودتم نمیدونی چیه!
دروغ: 1394/2/1311:11:17،
441
53
اينا اومدن خودشونو مطرح كنن يا حتما تازه به دوران رسيده است كسي كه پولدار واقعي باشه اينقد منم منم نميكنه نميگه جت دارام كشتي و ...
ادم سيصد ميليارد ميخواد بده دو روز قبلش نمياد يه پرس و جويي كنه
دهه شصتی: 1394/2/1311:11:40،
78
22
بعد میگن چرا امریکا به ما اطمینان نمیکنه ؟
مهدی: 1394/2/1311:12:02،
50
67
همشهری گلم. باشگاه استقلال رو بخر و تقدیمش کن به ملت ایران و بعدش مردم کرمانشاه
mehran: 1394/2/1311:12:09،
74
33
این دیگه کیه. یک مرتبه شاخ شده؟؟؟؟
امیر: 1394/2/1311:12:10،
47
29
حرفی ندارم.دهنم بسته موند
دانی: 1394/2/1311:12:46،
37
27
جالبه اما بازم ترسو است
کشکول طلایی: 1394/2/1311:13:26،
51
20
خدایا خود دانی و خوددانی و خوددانی .ما چه میبینیم آنها چه میگویند .ما اندر خم کوچه واموندیم آنها با سرعت جت رفتند.خدایا باز جای شکرش باقیست یکی ادعای خدمت به خلق و کشور میکند.
omid: 1394/2/1311:25:42،
69
23
یارو نیومده جا زده!!!!!

دروغ گفتن واسه یه عده مثل آب خوردنه به خدا...

حالا به فرض هم اگر این همه پولم داشته یک شبه از خرید منصرف شده و حالش از فوتبال بهم خورده ! معامله میشده که پرسپولیس یه شبه به فنا میرفت و به تاریخ ملحق میشد!

استقلال و پرسپولیس مالکی میخواد که وسط کار کم نیاره ول کنه همه چیو
پویا: 1394/2/1311:26:34،
61
24
بابا اینم چند وقت دیگه گندش در میاد که این پول از کجا اومده
وگرنه پرسپولیس و استقلال و کلا فوتبال ایران به 1000 تومان هم ارزش نمی ارزه
chairman: 1394/2/1311:32:21،
381
48
آخه غیرتی این اگه غیرت داشت پولشو نمیبرد تو کشورای دشمن دوست نما حالا تهران نه و لی واسه شهرای کرد نشین 2تا کارخونه میساخت بنده خداها کار کنن نه اینکه مجبور شن برن شهرای دیگه واسه کار یا قاچاق کالا کنن.هم جونشون در خطره هم اسمشون بد در بره.این غیرته؟
یزدان: 1394/2/1311:36:08،
86
26
سلام من خودم کردم بچه کرمانشاهم هستم سال 89 یه اقایی کلاهمو برداشت 250 میلیون تومان مالمو برد دقیقا عین این اقای معظمی نیا حرف میزد همش میگفت چی دارم منم گول حرفهاشو خوردم الان دیگه مردم بیدارن گول امثال این اقایون رو نمیخورن فقط خدا بهمون کمک کنه یا علی
محسن: 1394/2/1311:38:56،
82
25
تابلو هستش داره خالی می بنده
حسام: 1394/2/1311:43:28،
47
27
اینجور که این میگه الان بیشتر از بودجه یک سال مملکت ثروت داره. مگه میشه با بیزینس همچین پولی در آورد؟ همه هتل های منطقه رو هم داشته باشی انقدر ثروت نمیشه. امیدوارم بیت المال نباشه. اگر نباشه نوش جونش. بخور که گوشت بشه بچسبه به تنت. بیای پرسپولیس آرامش رو از خودت گرفتی. اصلا ورزش رو بیخیال
سونیا: 1394/2/1311:44:14،
75
60
اولا کرمانشاهیا کرد اصیل نیستن و ( لک )تشریف دارن از ایلام به بعد وسنندج کرد هستن از این حرفش باید بفهمید هر چی میگه نصفش دروغه. باشگاه هم واسه هدیه به مردم نخریده برا جیب خودش بوده .افتاد؟؟؟؟
سهیل: 1394/2/1312:00:58،
46
40
لطفا اطلاعات نداری صحبت نکنید.تعریف کرد از نظر شما چیه؟ iز اینکه گفتی ایلام کرده و کرمانشاه لک خیلی خوشم اومد .جک با حالی بود
ساسان: 1394/2/1312:09:24،
72
33
عزیز دوره این حرفا و نژادپرستی تموم شده الان اصیل بودن و نبودن در مورد اسب به کار میره !
كرمانشاه: 1394/2/1312:09:58،
47
42
خجالت بكش مردم كرمانشاه خيلي مردتر از تو هستن
ح: 1394/2/1312:12:05،
50
46
خانم محترم من کرمانشاهی نیستم ولی شما اگه تشریف برده باشین می فهمیدید که کرمانشاهی ها کرد نیستن بلکه فارسی حرف میزنن با لهجه کرمانشاهی.در ضمن این شهر و این مردم اینقدر تاریخ و تمدن پشتشون هست که با گفتن امثال شما کوچک نشه!!!!!!
مهدی: 1394/2/1312:13:44،
46
44
اگه کرمانشاه نباشه کردستان که ول معطله
بهروز: 1394/2/1312:14:43،
60
35
جهت اطلاع سونيا خانم والبته اذهان عمومى:
كردهاى كرمانشاه از كُردهاى گوران هستند( يكى از ٣٦ شاخه كردهامثل: سورانى،اورامى، شكاك،ووو ...)
پویا: 1394/2/1312:48:03،
44
27
دختر جان چرا الکی حرف میزنی
من شیرازی هستم اما اینم میدونم که لک یعنی لر و کرد و حسابشون از کرمانشاهی ها جداست اما نزدیک کرمانشاه هستند
ali: 1394/2/1313:03:46،
76
44
منظور ایشان از کرد یه عده وطن فروشه که عشق پرچم کردستان عراق دارن و ارزو دارن که امثال بارزانی و طالبانی بهشون حکومت کنن. منبه عنوان یه کرد کرماشان هیچ وقت زیر بار این ننگ نمیرم. اونم کردای عرا ق که فوق العاده بی فرهنگن.عکس پروفایل اکثرشون هم اون پرچم مسخره کردای عراقه.
سامانه: 1394/2/1313:25:45،
46
30
شما مثل اينكه بي سواد تشريف داريد!!!
عزيز دل, كرمانشاهيها اكثراً از كُردها با مذهب اهل تشيع هستند!
والبته عزيزان و هموطنانى فارس زبان هم كه انگشتشمارند در كرمانشاه و حومه زندگى مى كنند.
لطفاً بدونِ اطلاع كافى از يك موضوع اظهار نظر نفرمائيد.
با سپاس از شما
حمید: 1394/2/1314:43:34،
46
26
کسیکه با اصل و نصب باشه که شناسنامه عوض نمیکنهمعلوم نیست کدام بابک زنجانی نمایی پشت این شخص میخواست قد علم کنه؟

ما که کرمانشاهی هستیم و پرونده خیلی ها رو از زیر دستمون عبور دادن تا

حالا قیافه مبارک ایشون رو ندیدیماین یه هو مثل قارچ ظهور کرده!!!!!!!!!!!
اریایی: 1394/2/1315:20:58،
40
41
سونیا خانم اگه اطلاعات نداری مجبور نیستس نظر بدی لک ها اصیل ترین قوم ایرانن که از باستان بجا موندن با اون زبان شیوا و دوست داشتنی .دوما کردها به اصالت لک بودنشون افتخار میکنن .سوما غرب کشور بدون کرمانشاه که هیچه ...شبیه روستاست....
صابر: 1394/2/1403:16:13،
46
39
اینجا صحبت از سهام و خرید باشگاه و میلیاردها پول و جفنگیاته این اغای معظمی هستش شما م دعوای کرمانشاهی و ایلامی و سنندجی راه انداختین؟!؟
واقعا دلتون ب چیا خوشه من یبار اومدم اون سمت از ترس جاده هاش الانم خابم نمیبره ، شماها دارین کل کل میکنین؟!بیخی باو
م: 1394/2/1420:22:15،
37
37
اخه تو که پات کرمانشاه نخورده چرا حرف زیادی میزنی..
کرمانشاه فقط یه شهر لک نشین داره ..اونم هرسینه..حالا تو خود کرمانشاه هم لک هست..ولی نه به اوون اندازه ای که شما میگین..
کارمند تحصیلکرده: 1394/2/1311:50:15،
34
21
حرفاش یطوریه.نمی دونم راست می گفت یا دروغ. البته اگر هم راست بوده باشه، بعید نیست که از قبل برای اینکه تیم رو به ایشون نفروشن و به اونی که خودشون می خوان بدن برنامه ریزی کرده باشن. از ما هیچی بعید نیست. همیشه اولویت اول، منفعت شخصی بوده.
معظمی نیا(الکی): 1394/2/1311:54:03،
47
22
این که میگه معظمی ها از کرد های کرمانشاه هستن و طایفه بزرگی هستن و ..... بعد میگه من فامیلیمو عوض کردم قبلا اسمم یه چیز دیگه بوده . خوب ایشون با این همه به قول خودش بیزینس و کارهای باکلاس دیگه (الکی) یه وکیل نداشته بیاد کاراشو انجام بده کلا آدرس غلت میده اصلا یارو کرد نیست بعضی ها هم جوگیرشدن شاید با پولهای گم شده در دوران احمدی نژاد داره کار میکنه برای صاحب پولا بهتون برنخورد بااینهمه تناقض گویی
omid: 1394/2/1312:02:04،
40
26
سلام
دوستان ما که بخیل نیستیم خدا بیشترش بده ولی یه نیم نگاهی به مردم بکنه به جوانا نمیگیم بیاد در هر خونه پول بده گدا پروری کنه.
اگه این همه ادعا ثروت میکنی دارم دارم منم منم یه کارخانه فکر نکنم 300 میلیارد پول بخواد که یه عده جوون وایسن کار کنن هم به مملکتت خدمت کردی هم دعا خیر مردم پشت سرته هم اینکه سرمایتا بیشتر کردی.
حالا هدایتی پرسپولیس بخره این آقا بخره یا هرکس دیگه چی نسیب من و شما میشه؟
آقای هدایتی و امثال این آقایوون راست میگید 4تا باشگاه بسازید سرگرمی جوونا را فراهم کنید که سمت اعتیاد و ایمن کوفت و زهرمارا نرن.البته اگه جوونا دنبال این چیزا نرن دوستان چجوری سرمایه های کلون به جیب بزنن باید جوونا سرشون به اعتیاد گرم باشه که مملکت آرومی داشته باشیم کلشون بو قرمه سبزی نده.
منم یه جوونم ایرانیم دلم واسه جوونا میسوزه.
فوتبالم دوست دارم عاشقشم ولی چه سودی برا من داره.
omid: 1394/2/1312:05:53،
239
35
ای بابا دروغ که کنتور نمیندازه!!!!!!!هیچ سرمایه داری نمیگه پولدارم!!فقط میگه آب بریز که سوختم.هههههههه
احسان: 1394/2/1312:06:53،
75
22
فرمانده بسيج تو ١٣ سالگي؟:|||
جمشید: 1394/2/1312:56:27،
32
53
نگفت فرمانده دوباره بخون
احسان: 1394/2/1315:18:31،
49
26
داداش اين كه محرز داره اينجوري شاخوشونه ميكشه فرمانده نگفت ولي ادرسه از فرمانده بالاتر داد،مرد حسابي ميگه سال ١٣٧٠ از بيل گيتس و وارن بافت و كارلوس اسليم بيشتر پول داشته!!بيخودي نكته سنج نشو عمو جمشيد و كل مطلبو سه چار بار بخون تا به عمق ادعا پي ببري!
احسان: 1394/2/1312:09:02،
65
28
ايجي شما بگو بياد واسه اين مردم زجرديده اشتغالزايي كنه نه واسه تيماي تهران!!
در جواب چيرمن و دروغ: 1394/2/1312:11:06،
81
78
بياد ايران سرمايه گذاري كنه كه نصف اموالشو ماليات ببرن يا واسه ساخت يه هتل چون شيتيل آقايونو نداده به صد بهانه خراب كنند و باز بسازه كه تو نكنه بهش بگي بيغيرت تو كشور خارجي به سرمايه گذار (با سرمايه دار اشتباه نگير)بها ميدن
و اينكه ميگه مماشين دارم به قول خودت كشتي هواپيما دارم چون ترسي نداره خيالش راحته از كجا اومده نه از جيب ملت ايران يا بهترين مال (بيت المال) مث آقازادها كه هر روز به اسمهاي ه-م ر-س ‍ژ-ع .... در ميان و آخر هم با سه چهار زنداني كه كسي نميدونه و نميبينه كجا تموم ميشه ميره پي كارش
بهروز: 1394/2/1312:22:00،
33
27
همون بهتر که نگرفت باشگاه پرسپولیسو،چون خیلی پواداره فردا این بدبختم میگیرن، باشگاه میمونه رو هوا.
سونیا: 1394/2/1312:40:42،
43
44
به اطلاع اقا و خانم(ح) و سهیل برسونم که کرمانشاهیان به اسمه کرد خودشون رو با دروغ بالا نبرن واینکه ایلام کرد اصیل از شاخه سنندج میباشد انقاد پذیر باش لطفا.
و خدمت (ح) برسونم که من خودم کرد سنندج هستم و اون تمدن که در مورد کرمانشاه حرف میزنید چیه بگو تا همه بفهمن و لطف کن اسمه و شرف مردم فارسی زبان رو خراب نکن با گفتن اینکه لک فارسی زبان هست
مهدی: 1394/2/1313:25:47،
39
38
خودت میدونی کرمانشاهیا اصلا شماها رو قبول ندارن. واسه تینه میسوزین. شماها مثل بارزانی و طالبانی هستید که معلوم نیست چی هستن.‌تا چند سال پیش سگ و گربه میخوردن
نی نی: 1394/2/1315:36:10،
37
25
سونیا خانوم

اکثر ایلامی ها تا همین الانم دارن زیر کپر (نوعی خونه درست شده با برگ درخت نخل) زندگی میکنند.

و اکثرشون زندگی بهتر رو در کرمانشاه ترجیح میدن

حالا ببین کرمانشاهی ها کین که دارن از کرمانشاه میان بیرون!!!!!

خوبه یه کم واقعیت رو بگیم!!!!!!
آرش: 1394/2/1312:43:47،
120
30

.....در ظاهر معظمی نیا داره پول میده...........ولی در باطن چه کسانی پشت سرش هستن؟؟؟؟؟


....خیلی خنده داره آدم باور کنه که یه نفربه عشق یه تیم بیاد
300میلیارد پول بده.....


باید دید اونهایی که پشت سر این آدم هستن چه کسایی هستن......

که البته هیچ وقت معلوم نمیشه......


واقعا باور کردین ملت ساده ؟؟؟؟؟؟؟که یه آدمی که هیچ کس تاحالا اسمشو نشنیده اید اینهمه پول داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابک: 1394/2/1312:49:30،
46
21
یعنی این دری وری هایی که این گفته کسی باورکن از جیگرتوی کلاه قرمزی هم جیگرتره...یکی از حرفایی که نشون مده این ادم مشنگه وداره چرت میگه اینکه فرمانده گردان بوده توجنگ اونم 13سالگی!این هنوز بازیکنای استقلال ولنگ رو ازهم تشخیص نمیده برید باور کنید...
پدرام: 1394/2/1313:12:19،
37
24
مشخصه از حرف زدنش چه شخصیته !
پول نفت: 1394/2/1313:15:44،
37
18
سال 1370

هزار میلیارد تو حسابت باشه


فک کن
سید رضا: 1394/2/1313:19:47،
94
37
از ترکیه خیلی مشکوک است مواظب باشیم بوی بابک و رضا وو می آید
سیفی: 1394/2/1313:35:24،
154
27
سال 70 هر دلار آزاد صد تومن بود یعنی این آقا 24 سال قبل ده میلیارد دلار پول داشته یعنی بالاتر از بیل گیتس وراکفلر ، این تیمها را هم فکر نکنم آدم عاقل بخره
آرش: 1394/2/1313:39:15،
41
28
اینقدر اختلاس زیاد شده که هر کسی بخواد کارافرینی کنه دو روز بعدش به جرم اختلاس میگیرنش
و ظاهرا شما در جریان نیستید که هر کارخانه و یا برندی در ایران وقتی به اوج معروفیت خود رسید به زور 51 درصد سهامش را برای یک ارگان خاص میخرند
کمی تحقیق کنید راجع به برندهای معروف داخلی در هر صنعتی و ببینید 51 درصد سهامشان به اسم کجاست؟
رقیب اقتصادی این ادمها قدرت مافوق تصور دارد
سيد : 1394/2/1313:48:14،
134
28
آقايون ايشون درست ميگوينددو شب قبل از مزايده شخصاوقتى داشتم با کشتى تفريحى ام در سواحل ترکيه پرسه ميزدم و سرعتم بالا بودم ماليدم به قايق اين بابا البته اون مرا شناخت و واينستاد افسر بياد
تهرانی: 1394/2/1313:58:01،
28
23
پولش تو جیب یه نفر دیگه میره اقا مهدی الان سکته رو میزنه خب وقتی حقیقته که کرد نیستید ولک هستید نباید بدو بیرا به هم بزنید و اسمه مردم غیور کرد رو خراب کنید و در ضمن اقا پویا شما دیگه خرابترش کردید که لر و لک رو قاطی کردید بهتر بود ساکت میشستید و فقط نظر سنجیارو میخوندید.بای
k: 1394/2/1314:07:28،
35
22
جالبه این اقای به ظاهر محترم یکی به میخ میزنه یکی به نعل یبار میگه من کسی نمیشناسه بعدش میگه همه میشناسن از سرایدار تا بالا میگه اهل پز دادن و شهرت و خود نمایی نیستن بعد میاد از قایق و جت و هتلهاش میگه که اگه راست بود حتما از چشم خبرنگار خارجی دور نمیموند از یجا با ادب میشه یجا میزنه بیراهه میگه از روش کردی استفاده میکنم پدرش درمیارم پول دارم پشت دارم
مهدی: 1394/2/1314:19:48،
121
24
آخه بیزینس منننننن!!!! با 3 میلیون دلار کشتی تفریحی نمیشه خرید که برادر بسیجی.
یعنی سال 70 شما هزار میلیارد داشتی؟ 7 میلیارد دلار؟؟؟
اینقدری هم که از خودت میگی اگه سالی 10 درصد به سرمایت اضافه می کردی الان باید 60 میلیارد دلار داشته باشی که شیطون
خدایا یعنی گوشامون اینقد مخملی شده؟
درسته پول نداریم ولی 2*2 تا رو بلدیم به خدا
علیرضا ف: 1394/2/1314:54:20،
57
21
۱۳ ساله فرمانده(!) گردان بوده
سال ۷۰ هزار(!) میلیارد پول داشته
سرباز ولایتن ایشون همزمان امپراطور اروپا هم هستن البته با حفظ سمت!
ضمنا ایشون یه بنز S500 هم دارن اونم رنگ مشکیشو!!!
عرق میهن و عرق کرمانشاه ایشونو کشته ولی سرمایش همه جا هست بجز وطن!!!
یعنی بضیا ملتو جیگر فرض کردن

کاوه: 1394/2/1315:31:21،
39
29
تو که راست میگی!!!!

معلومه که از کرمانشاهی بد جوری سیلی خوردی که اینقدر دلت پره!!!!!!
کریمی - کرمانشاهی ساکن تهران: 1394/2/1315:31:53،
78
31
دوستانی که اندک تماسی با همشهریهای کرمانشانیمان دارند میدانند کرمانشانی علاوه بر خوونگرم و با محبت بودن به چه خصلتی معروف است !!!!!!!!
. خب این بنده خدا نمونه بسیار بسیار غلیظ کرمانشانی هست و البته صحبتهایش فکر میکنم لبخند را بروی لبان 90% خوانندگان این مقاله آورده باشد!
یاد یک فیلمی افتادم در سال 84 که از کاندیداهای رییس جمهوری آن دوره بیرون امده بود حالا این قضیه فروش استقلال و پرسپولیس و مشتریانش هم دقیقا" مصداق همان فیلم شده.
نیما: 1394/2/1315:35:02،
28
28
درود به غیرتت ای ول
یاسر: 1394/2/1315:47:59،
31
27
با سلام خدمت تمام عزیزان من اهل ایلامم .تو را به خدا اینقدر کرد ، فارس ، لک و ... نکنیم مردم ایلام ،کرمانشاه ، کردستان و ... همه ایرانی هستند و قابل احترام همه جا هم خوب داره هم بد. در قران هم ایه ی ان اکرمکم عندالله اتقاکم یعنی گرامیترین شما نزد خدا با تقواترین شماست اومده . کاری که شما میکنین کار خوبی نیست . چون شیطان هم نژاد خودشو که از اتش بود به رخ کشید و از درگاه خدا رانده شد. با تشکر
یاسر: 1394/2/1316:06:01،
20
31
با سلام
من خودم اهل ایلام هستم اما از دیدن بعضی از نظرات عزیزان ناراحت شدم . مردم ایلام ، کرمانشاه ،وکردستان و.... مردم خوب و اصیلی هستند و همه جا هم ادم خوب دارد و هم بد ، مهم اینه که هر جا و با هر نژادی هستی بدونی که تحت یک حکومت وبا اتحاد وهم دلی با هم زندگی بکنیم و ایه قران که می فرماید :
ان اکرمکم عندالله اتقیکم (*گرامی ترین شما نزد خدا با تقوا ترین شماست *)
شیطان هم در زمان امر خداوند به سجده بر آدم ، نژاد خود را که از اتش بود برخاک که خمیر مایه ی انسان بود برتر شمرد و از زیان کاران شد لذا از تمام عزیزان تقاضا دارم که در راه شیطان قدم نگذارند.
با تشکر
امید: 1394/2/1316:10:13،
33
20
آره جون خودت...اگه دلت واسه مملکتت میسوزه به جای کمک کردن به یه مشت جوجه توپ زن یه سری به خیابونا و دس فروشای سر چهار راهها بزن، برو ببین چقد آدم تو این مملکت از گشنگی دارن جون میدن!

نه داداش توام دردت چیزه دیگه بوده!!! کم خالی ببند...
shaho: 1394/2/1316:15:57،
25
19
خدا به این ملت رحم کنه یه کم دستو بالتون باز باشه و ازدی داشته باشید همدیگرو میکشید موضوع یه چیز دیگست بحث شده قومی مذهبی
amir: 1394/2/1316:19:07،
35
28
ایول آرش
زدی به هدف
آرش: 1394/2/1316:21:07،
33
18
من از مقامات قضایی خوهش دارم که راجب این شخص تحقیق کنه و صحت ادعاهای ایشون رو تایید و یا تکذیب کنه
در صورت تایید که هیچ
در صورت تایید نشدن ادعاهای ایشون با این شخص برخورد قانونی بشه
یعنی چی یکی بیاد اینجوری مسخره بازی در بیاره و هر چی میاد تو دهنش بگه
مگه ملت مسخره هستن... اینگونه موارد شامل آزادی بیان نیست
دروغ باید محکوم بشه
حضرت علی (ع) فرمودن که نجات در راستگوییست
سنندجی: 1394/2/1316:42:47،
42
24
من خودم سسندجی هستم وهیچکدام ازحرفای آقای (کردهستم)راتاییدنمیکنم
برادرمن یه خورده انصاف داشته باش .ماچندساله که استان شدیم وازاستان کرمانشاه جداشدیم. چرا خودتو به اون راه میزنی. اونا برادرای ما هستن.آدم وقتی سرسفره کسی نون میخوره حرمت نون ونمکو نگه میداره
سید: 1394/2/1316:52:44،
30
23
بیچاره حسن روشن
55555555555555555555555555: 1394/2/1317:03:46،
36
32
ازقدیما تاهمین الان کردستان وایلام.جزء کلان شهر کرمانشاه بودن. پس خواهشا چیزی روکه بدیهی هستش انکارنکنید.
بهلول: 1394/2/1319:05:10،
40
31
سلام بابک زنجانی جدید.دلار های نفتی ایران تا حالا کجا بود.پرسپولیس از چاله به چاه. میگین نه ببین.
علی: 1394/2/1323:18:03،
44
23
دوستان من کرمانشاهی ام ولی تا حالا اسمی از ایشون نشنیدم ....به گمان من اینا همه داستانه و این اقا از طرف هدایتی یا سیاسی اجیر شدن بود که اگه قیمتشون توی مزایده برنده نشد ایشون وارد مزایده بشه و با قیمت بالاتر برنده شن.....
دهه شصتی: 1394/2/1323:43:23،
39
40
شما کرد های کرمانشاه یا ارومیه یا کردستان فکر کردید چون کرد هستید پس دارای بالاترین خلوص در هر چیزی هستید و دیگران ناقص الخلقت !؟.........بهتره ببینید که هیچ وقت با حلو حلوا کردن دهان شیرین نمیشه ........بروید از ممالک متمدن مانند امریکا درس زندگی را بیاموزید
هاحسان: 1394/2/1403:18:55،
37
29
اورمیه که تورکن نکنه توام اسمت معظمی نیا س !؟
وحيد يوسفي: 1394/2/1400:26:21،
56
40
اين آقا هارت و پورت داره
خريدار واقعي نيست
هر چند پرسپوليس نمي ارزه به ارزن
دلواپس: 1394/2/1402:35:21،
55
27
یه جا میگه ما از طایفه بزرگ معظمی نیا ی کرمانشاه هستیم و جایی دیگه میگه فامیلی ما چیز دیگه ای بوده اونو عوض کردیم. سال 70 هم 1000 میلیارد تومن !!ما که قاطی کردیم. ایشون امین هستن امین
دهه شصتی: 1394/2/1409:53:59،
34
32
مهاباد یک سر برو دادادش جان
هژير: 1394/2/1410:18:35،
44
38
خواهشمندم اين فوتبال كثيف و آلوده رو با موضوع كرد و غير كرد بودن قاطي نكنيد. كرد بودن با هر زبان و لهجه اي كه باشد موجب افتخار است.
علی از کرمانشاه: 1394/2/1412:21:34،
43
31
آفرین به سنندجی
حمید: 1394/2/1418:52:38،
43
30
اقای من کرد هستم یه کم اگه تاریخ میخوندی این حرفو نمیزدی
مادها که قوم کرد رو تشکیل دادند توسط دیائوکو نزدیک همدان و کرمانشاه اعلام استقلال کردند
کورش کبیر از نژاد مادری کردهمین منطقه بوده(آژدیهاک)
هسته اصلی قدرت ساسانیا ازخسرو پرویز وبهرام کرمانشاه بوده(کتیبه بیستون و طاق بستان)
من مادرم کردستانیه ولی تاریخو که به خاطر لهجه نمیشه عوض کرد،درسته بگیم موقعی که کرمانشاه یه شهر بزرگ بوده سنندج یه روستا به اسم سنه بوده،حالا لهجه اونا به فارسی نزدیکه،کرده شکاک به ترکی و جافها هم مثل عربها از ته گلو صحبت میکنن به خاطر مناطق جغرافیا شونه
دهه شصتی: 1394/2/1420:50:45،
31
31
جناب حمید بسیار ممنون از توجه و اطلاعات مفیدتان
سیروس: 1394/2/1500:38:22،
39
22
یکی بگه کدوم ادم بیزنسمنی ۳۰۰تا میده تیمی بخره که سالی هم ۵۰ تا هزینه بی برگشت داره؟؟
جواب:
۱. پول مفته و باد اورده
۲. پول ماله افراد دیگست که بزازم مفته و باد اورده
۳. این معامله کلا صوری مثل خرید مخابرات
۴. ....
فرشید: 1394/2/1613:07:03،
54
19
بدین حرفای این بابا رو یک روانشناس تجزیه و تحلیل کنه .
این بابا اصلا نمیدونه با خودش چند چنده.
sam: 1394/2/1714:13:16،
38
15
با سلام
ایشان ماسکی است که بر صورت ثروتمند اصلی زده شده است. هیچگاه شخص پول داری که از عرق جبین خود ثروتمند شده باشد این نحوه از بیان را ندارد و تا این حد هم بی ظرفیت نیست.در بهترین حالت ایشان کارگزاری بیش نیست و در بدترین حالت هم او را می توان مستخدم و.. شخص« ثروتمند اصلی » دانست. همین!
سعید خطر: 1394/2/1815:52:15،
29
18
شماها چقدر سادای با با منهم همه چی دارم هتل رستوران درترکیه وووو یخورده به خودتون بیاین
۵۵۵سعید: 1394/2/1815:53:42،
31
23
خیلی خیلی ساده هستین
۵۵۵سعید: 1394/2/1816:06:17،
20
21
ازقدیم گفتند یک دیوانه سنگی راداخل چاهی انداخت چهلتا عاقل نتوانست دربیاورد
حامد: 1394/2/1913:41:48،
31
22
کرمانking
بنازم خدایی را که کرمانشاه را آفرید تا بر جهان حکومت کند
mamad pink: 1394/2/2009:55:08،
18
11
به خدا ١ ساعت با اين اقا صحبت كنى همه دروغ هاش در مياد
الكى داره از كرمانشاهى هايه عزيز سو استفاده ميكنه كه اسم در كنه
به حرفاش دقت كنيد ميفهميد
هه لو: 1394/2/2212:12:12،
20
18
این بابا دروغگوی به تمام معنا رو کرد ندون,اون کلی دروغ گفته با کرد معرفی کردن خودش هم میخواد اسم ملت کرد رو خراب کنه هم یه جورایی حاشیه امنیت ایجاد کنه مثلا بگه هر کاری مثل کشتن از دستم بر میاد تا کسی مزاحمم نشه اما کور خوندی همه دنیا کردای واقعی رو میشناسن تو هم ..........
ارش: 1394/2/2517:19:52،
16
12
چهارتا نادان آمدند مطلبی در روزنامه ورزشی از قول آقای پوری حسینی نوشته‌اند که صلاحیت معظمی‌نیا رد شد. وکلای من فردا آن خبرنگار را به دادسرای رسانه می‌کشند و حکم جلبش را می‌گیرند و پدرش را هم درمی‌آورند. هم زور دارم، هم پول دارم، هم پشت دارم، اما توکلم به خداست. چرا این خبرنگار دروغ گفته و تهمت زده؟ چرا یک مدیر دولتی را ضایع کرده؟

ببخشید اقا مرد حسابی به نظر میاد میومد ادم انسان خوبی باشی اونجوری فکر می کردیم وقتی داشتیم حرفهاتو می خوندیم ولی این حرفا چیه این چه ادبیاتیه به کار بردید.یه کم باید تعدیل می کردید. شما الان یه ادم شناخته شده اید. یک فر معمولی که نیستید حرفها و رفتار و کردارتون در معرض دید و نقد همه است.امیدوارم از این حرفها ناراحت نشید دوستانه بود.
ارش: 1394/2/2517:47:46،
19
8
باما اگر بخواهند پررویی کنند، از قانون کُردی خودم استفاده می‌کنم و بلایی سرشان می‌آورم..بببخشید تا اخر نخونده بودم یه کم دیگش مونده .اقا اقای معظمی نیا (فامیل جدید) کسی که پولداره از این قاونا استفاده نمیکنه اصلا کلا به ضررشه. دیگه هیچ کس استفاده نمیکنه تازه فقط اگه باشه قانون کردی نیست قانونهای ترکی فارسی لری بلوچی گیلگی مازندرانی مازندرانی بختیاری خراسانی یزدی و ........ (چون اقوام زیادن اسم نمی برم خلاصه کردم)هم هست. ولی دوره این کارها و حرفها اگر هم بوده باشه گذشته) و مجبورم یه چیزی رو بگم بیل گیتس نمیگه هزار تا شرکت دارم ولی اسم یکیشو نگه این حرفها تو دنیای امروز منسوخ شده است هیچ ارزش و اعتباری نداره تره واسش خورد نمیشه بیشتر باعث بی اعتباری میشه. تو شناسنامه افراد هم تو صفحه توضیحات اسم و فامیل قدیم رو می نویسن البته حق شماست که مردم ندونند ولی اگر کاندیدای نمایندگی شدید همه ب
ارش: 1394/2/2517:57:58،
17
13
یه حرفا واقعا خنده داره
ایشون سال 60 13 سالش بود سال 70 23 سال و صاحب متاسفانه ریال هم نیست هزار میلیارد تومن اینجاست که میگن وای خدای من!!! انگلیسیش میشه اوه مای گاد!!! یعنی ایشون در عرض 7 سال صاحب هزار میلیارد تومن شده 23 سالگی که بنده هنوز نمیدونستم چی به چیه اون موقع چهل پنجاه ساله هاشم نمیدونستن چی به چیه اون بالا بالاییاشم اونچنان نمیدونستن چی به چیه اونچنان چیزی هم نبود که چیزی باشه چیزی به چیزی باشه. اون موقع ایشون....؟!!!اوه مای گاد لطفا شماها قضاوت کنید چرتکه بیارید مسئله رو حل کنید.
ممنون

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار